Vkládání fotek nejde, komplikace s blogem,.....

26. srpna 2017 v 20:38 | LuxyBeauty |  Články
Ahoj všem na Blog.cz,

už douho jsem tady nic nepsala, ale přesto mám rozepsané články , ve kterých chybí jen fotky.

Mám takový problém s tím, že když jsem do článku vložila fotku a klikla na její rohy tak mi šla zmenšit ponusutím myší. Ale teď když jsem chtěla nějaké fotky vložit tak mi nejde ani vybrat více fotek takže jsem musela po jedné a navíc mi nešli zmenšit a musela jsem to menšit v té tabulce co tam při vkládání článku je.

Nevím jestli je to nějaké nové nastavení nebo je to jen nějaké dočasná chyba.
Už jsem jim napsala email, ale zatím nikdo neodpověděl. Proto jsem chtěa pomocí článku vyzvat vás , kdo používá Blog. cz jestli vám to dělá taky nebovy to máte normálne.

Pokud možno budu ráda za váš názor na tuhle " komplikaci" , taky na to, zda je nějaká stránka, kde se dá uděat web zadarmo se svou vlastní doménou, třeba jako LuxyBeauty.cz,com, nebo podobné ale nchci žádné např: luxybeauty.webnode.cz a podobné.

Vím že pokud chcete vlastní doménu musíte si za to zaplatit. Jen pokud jsou tyhle změny trvalé, tak je to velké komplikace, které mě osobně hodně vadí při psaní článku a tak i když bych nerada , protože se mi tady líbí, je to jednoduché, musela přesedlat na jiný web.

Přesto že bych tohle nechtěla a tyhle změny by byli dočasné počkala bych. Chtěla bych dáe psát články , ale jak říkám pro mě osobně je tohle velká nevýhodaa seknout s tím úplně nechci.

Takže pokud by jste byli tak laskaví a napsali mi co jsou tyhle výše napsané kompllikace zač, budu nesmírně ráda. Samozřejmě sipočkám ještě na email, snad odepíšou.

Děkuji vám za odpovědi :)

Vaše Luxy :*
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama