Srpen 2017

Veronica Roth-Čáry Života

27. srpna 2017 v 6:35 | LuxyBeauty
Další kniha od spisovatelky Veronicy Roth, která je známá knihami trilogie Divergence vydala novou knihu Čáry Života.
Je to kniha o dvou rodech dvou lidech, kteří nechtějí být otroky života, kterým žijou. Cyra, která je ze zvneseného rodu má dar působit lidem bolest. Ovšem en dar působí bolest i jí samé. Její bratr Ryzek zajme dva bratry. Eijha a Akose.
Akos , jako služebík Cyry, který jí má pomáhat od bolesti, ten má dar takový že jeho dotykem se dar přeruší, se spolu seznámí a spolu bok po boku žijou několik let.

Ovšem se do sebe zamilují, ale nechtějí si to přiznat. Akos podvede Cyru a ta mu už nadále nevěří a je těžké získat její důvěru zpět.
Cyra se spojí spovstalci, aby Akose odvedli z její planety do bezpečí. Ta ovšem zkončí ve vězení. Jejich osud je zapeklitý a plný záhad, který se pomalu odhaluje .

Mě tato kniha bavila tak od půlky knihy. Začátek mě tak moc nebavil byl takový nezajímavý aspoň pro mě a navíc ty názvy těch planet rodů a příjmení se špatně četli a pak jsem se ztrácela v tom kdo je kdo. Ale od poloviny tozn. od části, kdy zajali Akose se mi ta kniha četla dobře i když se mi pořád pletli jména alebylo to zajímavé, napínavé.
Doufám že ta kniha bude mít pokračování protože kniha skonččila dost neurčitě.

Asi nevím co víc bych k tomu řekla. Sečteno podtrženo kniha mě bavila, obsah byl napívaný a donutil vás knihu číst pořád aby jste zjistili jak to dopadne. Má hodně stránek ,takže je to na dlouho, ale já jsem polovinu knihy přečetla asi za necelý měsíc. Pokud vás zaujala určitě si jí přečtěte. Najdete tam jak boje, násili, emoce, tak i lásku.

Pokud jste jí četli budu ráda za nějaký názor na ní a pokud se jí chystáte číst tak ať se vám pěkně čte.

Vaše Luxy :*

Vkládání fotek nejde, komplikace s blogem,.....

26. srpna 2017 v 20:38 | LuxyBeauty |  Články
Ahoj všem na Blog.cz,

už douho jsem tady nic nepsala, ale přesto mám rozepsané články , ve kterých chybí jen fotky.

Mám takový problém s tím, že když jsem do článku vložila fotku a klikla na její rohy tak mi šla zmenšit ponusutím myší. Ale teď když jsem chtěla nějaké fotky vložit tak mi nejde ani vybrat více fotek takže jsem musela po jedné a navíc mi nešli zmenšit a musela jsem to menšit v té tabulce co tam při vkládání článku je.

Nevím jestli je to nějaké nové nastavení nebo je to jen nějaké dočasná chyba.
Už jsem jim napsala email, ale zatím nikdo neodpověděl. Proto jsem chtěa pomocí článku vyzvat vás , kdo používá Blog. cz jestli vám to dělá taky nebovy to máte normálne.

Pokud možno budu ráda za váš názor na tuhle " komplikaci" , taky na to, zda je nějaká stránka, kde se dá uděat web zadarmo se svou vlastní doménou, třeba jako LuxyBeauty.cz,com, nebo podobné ale nchci žádné např: luxybeauty.webnode.cz a podobné.

Vím že pokud chcete vlastní doménu musíte si za to zaplatit. Jen pokud jsou tyhle změny trvalé, tak je to velké komplikace, které mě osobně hodně vadí při psaní článku a tak i když bych nerada , protože se mi tady líbí, je to jednoduché, musela přesedlat na jiný web.

Přesto že bych tohle nechtěla a tyhle změny by byli dočasné počkala bych. Chtěla bych dáe psát články , ale jak říkám pro mě osobně je tohle velká nevýhodaa seknout s tím úplně nechci.

Takže pokud by jste byli tak laskaví a napsali mi co jsou tyhle výše napsané kompllikace zač, budu nesmírně ráda. Samozřejmě sipočkám ještě na email, snad odepíšou.

Děkuji vám za odpovědi :)

Vaše Luxy :*

Líčení | Black and Pink Eyes

22. srpna 2017 v 7:42 | LuxyBeauty |  Líčení
Ahoj holky,
dnešní líčení je opět výrazné. Vím, že poslední dobou jsou tyhle tutoriály výraznější, ale myslím si že to tak nevadí ne? Já mám výraznější líčení ráda.
Ale pro ty , kteří mají radší přirozenější líčení, tak nebojte taky budou.
Ale zpět k dnešnímu líčení. Tenhle look je opět velmi jednoduchý, ale šik. Tak mrkňete jak na něj.

Oči: Jako vždy začínám primerem. Nyní používám tekutou bázi od Makeup Revolution. Tu nanesu a nechám chvíli zaschnout. Pak začnu budovat chlupatým štětcem a světlým matným hnědým stínem základ. Aby se nám pak ta černá lépe ztrácela. Potom přejdu na středně hnědý stín. Ten taky dám do záhybu oka. A blendím a bendím.
Černý stín dám opatrně do vnitřního a vnějšího koutku oka.
Na chlupatý štětec pak naberu trochu matného hnědého stínu a začnu černou ztrácet. Chvíli to potrvá, takže si dejte na čas.
Blendíme a blendíme. Tím blenděním se nám černá trochu vytratím, takže opět naneseme černou a znova blendíme.
Do protřed víčka dám sytě růžový stín. Na spodní víčko udělám totéž co na horním víčku.
Na waterline dám černou tužku.
A jelikož lepím úmělé řasy, tak udělám na horním víčku jemnou linku bez ocásku.
Dám řasenku a přesunu se na pleť. Tu udělám výraznější. Makeup, krémové kontury,korektor, pudr, kontury zvýrazním pudrem. A nakonec dám tekutou matnou rtěnku.


Líbí se vám toho líčení?
Ps: Mám nebo chtěla bych zacít točit, ale jen tutoriály na fb tak mi dejte vědět co si o tom myslíte.
Vaše Luxy :*