Movie | Katastrofické filmy

15. září 2016 v 6:07 | LuxyBeauty |  Movie
Ahoj všem,
vítám vás u dalšího filmového článku. Dnes to bude o katastorfách. Nevím co semnou posledí dobou je , ale už nějakou dobu mám chuť se dívat na katastrofické filmy. A nejlepší je, když to je o torádech.

Ale nejen o nich. Tak se mrkěte, jaké jsem vybrala a na jaké koukám.

V oku tornáda

Pro mě zatím nejlepší film co se týče tématiky o tornádu. Je o tom, že se v městečku Sliverton objevují časté tornáda. Uděří kdy chcou a tou největší silou.
Skupina hledačů tornád předpovídají obrovské tornádo, které se má přehnat Silvertonem. A jak to dopadne? To zjistíte ve filmu V oku tornáda.
Magnetické torádo
Firma Helios chce předvést vynález, který má využívat energii ze sluneční erupce. Ovšem během čerpání energie unikne vetší množství energie ven a zpouští se tornádo, které do sebe ztahuje vše z kovu.Tornádo čerpá energii z železné rudy, která probíhá před město. Je vyhlášená pohotovost a lidé se snaží ukrýt....
Ničivé tornádoApril s bratrem jako malá zažila tornádo, kdy jí to zabilo rodiče. V dospělosti se zabývá vývojem torád, fotí je a nahrává. April odjela za bratem na návštevu, ale předpovídá evídané tornádo, které se má přehnat městem. Ovšem nikdo jí ale nevěří a její dcera se s ní jenom hádá.....Armagedon
Slavný film, který zná snad každý kdo má rád karastrofy. Velký meteorit, který se má srazit se zemí. NASA najímá vrtaře ropy, kteří mají na meteoritu vyvrat díru, do které se dají bomby, které by měli katastrofu odvrátit. Ale čeká je jedna komplikace za druhou. Jak si s tím poradí.....Den nezávislosti- Nový útok
Pokračování filmu Den nezávisloti, kde úspěšně vyhráli boj s mimozemskou civilizací. Ovšem oni se znova vrátili. Ve větší síle a počtu. Ani po dvaceti letech studování jejich technologii se nedokážou ubránit.
Najde se jen hrstka těch, kteří se jim snaží postavit. Ubrání znovu Zemi? ....
Doufám , že nejsem jedná , kdo se poslední dobou s oblibou kouká jak "něco" ničí naší Zemi . A na jaký film s touto tématikou jste se dívali?

Vaše Luxy :*
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Veronika Veronika | Web | 16. září 2016 v 18:30 | Reagovat

V oku tornáda byla pecka, to se mi hodně líbilo. Armageddon je klasika a Den nezávislosti mi připadá jako scifi.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama