Červen 2016

Po velké pauze opět zde!! | Luxybeauty

26. června 2016 v 17:28 | LuxyBeauty |  Články
Ahoj všem,
ano už poněkolikáte jsem se vrátila zpět na blog. Měla jsem období, kdy se mi chtělo psat, pak zase ne a neměla jsem na to náladu. Teď jsem měla dobu, kdy jsem na blog nemyslela vůbec, neměla jsem nápady, ani chuť.

Jak víte byla jsem teď rok v MB pracovně, a abych vám řekla pravdu, tak jsem byla z te práce tak unavená, že jsem byla ráda, že jsem bylavůbec schopná uvařit. A navíc jak už jsem asi někde psala, tak jsme tady měli jeden notes, který si přivlastnil přítel, takže já jsem byla nucená být na mobilu, a na tom psát články nejde :D

A neměla jsem na nic kromě spáknu a jídla myšlenky. Ale dobrá zpráva je ta, že do 30.6. tady zůstávám a pak se vracím domů, kde snad budu už mít klid a náladu psát opět články na blog.

Poslední dny jsem přemýšlela nad článkami, které bych chtěla psát a mám nějaké nápady, některé články mám předepsané, jiné potřebují upravit a jiné napsat.
Plánuji na toto léto celkem hodně věcí takže doufám že mi to vyjde a pokud bych už ani doma neměla chuť na nic tak budu bohužel muset skončit, což se doufám nestane :)

I na mém dalším straším blogu mycookingbook.blog.cz jsem začala pracovat a už mám něco napsané ale jak jsem psala tady moc prostoru nebylo.

Budu se na vás těšit u dalších článku.

Ps: Koukněte na můj Instagram a Facebook, kde přidávám fotky skoro každý den :)
Pokud byste si přáli něco na mém blogu budu ráda za vaše tipy :)

Vaše Luxy :*