Listopad 2015

SOUTĚŽ!!: Vymysli originální název pro novou rubriku a vyhraj tajemný balíček

28. listopadu 2015 v 22:28 | LuxyBeauty |  Pokec s Luxy
Ahoj holky,
na Instagramu jsem vám dávala fotku s tím, aby jste mi pomohli vymyslet název pro mou novou rubriku, kterou pro vás chystám.
Aby jste si nemysleli, že se blogu už nevěnuji. Jen na to teď nemám tolik času. Proto si všechny nápady a články zapisuji, abych vám je potom mohla předat.
A o jakou rubriku půjde? V mé nové rubrice vám chci poradit ohledně líční( např. Jak na konturování, jak na výběr makeupu,..) dále taky ohledně vlasů( ohledně objemu vlasů, jak na lokny apod), a dalších takových nejen beauty věcech.
A tímto bych vás chtěla požádat aby jste mi pomohli vymyslet nějaký originální název, který by tuhle rubriku vystihoval.

A jako poděkování za vymyšlení názvu mám pro vás tajemný balíček, ve kterém se schovávají super věci. Co v něm je bude překvapení.

A jaké jsou podmínky? Sledovat mě na instagramu, protože tam vyhlásím vítěze.
Soutěž poběží do 11.12.2015 . A hned na to vyhlasím vítěze.

Pokud nevymyslíte nebo se nezapojíte tak soutěž bude ukončena a nikdo nevyhraje.

Můžete se zapojit i na instagramu a zvýšit svou šanci.

Vaše Luxy :*

Tortily s kuřecím masem a avokádem

12. listopadu 2015 v 11:53 | LuxyBeauty |  LuxyFood
Tortily jsou nejjednodušším jíldem na přípravu a náplň si můžete udělat jakoukoliv chcete. Já jsem si udělla tortilu s kuřecím masem a musím říct, že byla výborná.

Co potřebujeme: 4 tortily
kuřecí prsa
koření( já použila italskou směs)
zelenina(okurka, cherry rajče,..)
ledový salát
avokádo
tatarka

Kuřecí prsa jsem si omyla a rozkrojila na půl(jako na řízky), okořenila a opekla na oleji. Mezitím jsem si připravila zeleninu, kterou jsem si nakrájela na menší kousky a avkádo na plátky. Když máme hotové prsa, tak je necháme chvíli odležet. Tortily jsem dala na minutku do mirovlnky.
Na tortily jsem dala tatarku, salát, nathrané maso, zeleninu a nakonec avokádo a tortilu jsem stočila. Jelikož mi to nechtělo držet, tak jsem si to spíchla špejlí.

TAG|Blogerská prokrastinace

10. listopadu 2015 v 8:21 | LuxyBeauty |  TAG
Ahoj holky,
dnes jsem si pro vás připravila tag.

Dnešní tag má název: Blogerské prokrastinace.

1.Jaký kosmetický úkon děláš jen zřídka?
-Tak asi mytí štětců. Jinak nevím co tak bych ještě dělala jen zřídka :) Já jsem poctivá a vše dělám pořád dookola, at už je to čištění pleti nebo makeup. :)

2.Jak dlouho dokážeš chodit s oprýskaným lakem na nehtech?
- Moc dlouho né. Když mě se odloupne kousek laku, tak bud si ten nehet dolakuju a nebo to odlakuju vše a pak zase nalakuji. Nemám ráda oprýskaný lak a nedokážu chodit s oprýskaným lakem víc jak jeden den.

Nákupy | Září a Říjen

7. listopadu 2015 v 21:56 | LuxyBeauty |  Nákupy
Ahoj holky,
dnes jsem tady po strašně dlouhé době s Nákupy. Ty jsem nepsala ani nevím kdy naposledy. Za poslední dobu jsem si nic tak extra nekoupila. Ale za poslední dva měsíce jsem se celkem rošoupla a sem tam si něco koupila. Tak tedy jsem na to :)

Prvně začneme s vlasy.
Mé vlasy už potřebovali novou fasádu, jelikož byli z léta vyprahlé a sem tam ztratili barvu. Sice to vypadalo jako bych měla melír, ale už potřebovali celistvou barvu. Tak jsem s koupila barvu na vlasy od Garnier v odstínu Zářivě světle hnědá.