TAG|Lashes TAG

1. října 2015 v 10:12 | LuxyBeauty |  TAG
Ahoj holky,
dnes jsem si připravila takovou menší oddechovku v podobě TAGu, který bude tentokrát o řasách. TAGy byli poslední dobou na blogu poměrně často, ale snada vám to vadit nebude. A snad se vám bude TAG líbi.

1.Jsi spokojeá se svými řasami?
Jsem. Moje řasy jsou dlouhé a celkem i husté, takže jsem s nimi spokojená.

2.Kterou řasenku teď používáš?
Teď jsem si oblíbila řasenku od Miss Sporty, jeikož mi vyhovuje její kartáček , který mi dělá krásně dlouhé a husté řasy.3. Jakou nejelpší řasenku jsi měla?
Mě skoro každá řasenka vyhovuje a dělá pěkné řasy. Takže nevím jaká byla nejlepší řasenka. Vždy jsem natrefila na dobrou řasenku, která mi udělala krásné dlouhé řasy.

4.A nejhorší?
Tak já jsem něměla úplně nejhorší řasenku, ale nepoužívám řasenku od W7 Soufleé, která má meg kartáček, který mi nevyhovuje.

5.Máš kleštičky na řasy?
Nemám a ani nepoužívám. Za prvé to nemám zapotřebí a za druhé mám celkem strach je používat, protože si vždy představuju, jak mi řasy zustanou na kleštičkách a to bych asi nepřežila :D Ale je to jen představa , ale která se může stát :)

6.Kolik řasenek máš a jak je skladuješ?
Řasenek mám málo. Já používám jen jednu a to do té doby než vyschne. Pak si teprve koupím další. Ale teď jich mám asi 5. A skladuji je ve skleněné misce od svíčky.

7.Používáš produkty na zlepšení řas?
Používala jsem ricinový olej na řasy, který mi řasy dal do lepší kondice ale teď nic nepoužívám.

8.Přemýšlíš o úmělých řasách?
Přemýšlím. Celkem se mi to i líbí mít dlouhé řasy bez použití řasenky. Ale někdo zase říká, že to škodí řasám,takže nevím. Ale na co jsou nalepovací řasy že... :)


9.Láká tě nějaká řasenka?
Momentálně ne.

10. Šla bys na obarvení řas?
Nešla. Svoje řasy mám černé dost, a na jinou barvu bych se je asi nechtěla obarvit :)

Tohe byl TAG o řasách a mě by zajímalo, jak se stavíte vy k umělým řasám. Nemyslím tím , ty na lepení, ale ty , které se dáte na své řasy. Zajímal by mě váš názor, a jestli byste si je nechali udělat.

Vaše Luxy :*
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama