Proč jsem si založila nový blog a ten první smazala...?

13. září 2015 v 14:04 | LuxyBeauty |  Vše ostatní


Ahoj holky,


něktěří z vás asi ví, že jsem měla před tímto blogem ještě jeden. A asi vám dlužím vysvětlení, proč už není.
Obsahově byl stejný jako tenhle. Byl o kosmetice, vaření i o mém životě. Byl to takový tem miš maš všeho o čem ráda píšu. Byl to můj první blog na stránce Blog.cz.

Jmenoval se Style& Life of Niki. Ale už ho tady nenajdete. Smazala jsem ho a udělla jsem si tenhle . Důvody proč jsem ho smazala udělala nový jsou celke prosté . Za prvé : když jsem si dělala blog,tak jsem chtěla aby jsem tam měla moje jméno, ale už jsem nepřemýšlela nas tím, jestli se mi bude i tohle jméno do buoucna líbit a jak se bude ostatním vyslovovat. Ten blog jsem měla asi 3 roky. Byli to 3 roky psaní několika stovek článku,3 roky jsem měla koníček, který mě bavil a který jsem milovala.

Bohužel s tím souvisí další bod. Chtěla jsem aby blog byl úspěšný a aby měl tisíce sledovaností. A to neměl.
I když to na blogu a na článcích nebylo znát, tak jsem prostě dávala do něj kus sebe, svojeho času, který jsem mohla investovat i jinak.Ale boužel články neměli takový úspěch jak bych chtěla. I když jsem se radovala a poskakovala štěstím,za každý váš komentář , tak i přesto to nebylo pořád ono.

Proto jsem asi po dvou letech psaní přemýšlela nad tím, že bych ho chtěla přejmenovat. V hlavě jsem měla pořád název LUXYBEAUTY, který se mi tam držel až do teď. A porád jsem přemýšela nad tim jestli to vše zahodit a začít znova nebo to nechat takhle....
I když jsem nechtěla zahodit ty 3 roky psaní a článků, tak jsem cítila že to chce změnu. A taky jsem nechtěla smazat blog. Proto jsem se tedy obrátila na Blog.cz, a zeptala se jich, jestli by to nešlo přejmenovat. Bohužel bezúspěšně.
Proto jsem se jednoho dne rozhodla, že si založím nový. Některé články jsem předělala na tenhle ale bohužel jsem i některé musela smazat.

Taky jsem začala dělat kvalinější fotky, které jsou doufám dobré, i když jsou focené z mobilu.
Ale i přesto, že jsem měla i období, kdy se mi články psát nechtěli neměla jsem nápady ani náladu , tak jsem to vždy nějak překousla a něco sesmolila.
Teď se snazím psát dobré články, které by vás zaujali a bavili. Jak jste se mohli dozvědět v minulém článku Pokec s Luxy tak víte co chystám a chtěla bych udělat i nové formáty článku které dufám že vyjdou a budou se vám líbit :)
Chtěla ych zacít natáčet viděla, s přítelem dělat nějaké vlogy atd., ale to udivíme jak vyjde. :)

Snad jsem vám vše objasnila :) Pokud byste měli nějaké otázky jsem tu pro vás..

Vaše Luxy :*
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama