Praha 2015 # 2 část

8. září 2015 v 12:09 | LuxyBeauty |  LuxyOnTrip
Tak jsme tu cestu absolvovali znova. Tentokráte jsme šli druhou stranou po schodech, protože jsme příšli jinou cestou.
Asi po miliardě schodech jsme šli kolem restaurací , hospod a obchůdku a já hledala ten , kde mají makronky, které jsem tam viděla minulý rok a teď jsem je chtěla zkusit. Když jsem na něj narazila, tak jsem neváhala a 3 jsi koupila. Mango, pistácie a tiramisu. Tiramisu bylo ze všeho nejlepší. Jen škoda, že tam neměli čokoládovou nebo citronovou. Ale určitě to nejsou moje poslední makronky. Už si brousím zuby na další. :DPo makronkách jsme si udělali cestu do Palladia na oběd. Měli jsme už hlad a tak jsme si dali jídlo. Myslela jsem že si dám svičkovou, ale tu tam nedělali, a tak jsem skončila s obědem, který se jmenoval BayWatch. Jo taky mi to něco říká:D
Byl to plátek kučecího masa s brosví , sýrem a hranolkami.
Vtipné je, že to samé jídlo jsem si tam dávala i minulý rok a asi se z toho stane tradice :D

Po obdě jsme si prošli pár obchodů se kouknout co tam mají. Já jsem si zaskočila podívat do Sephory na jejich a další produkty a odnesla jsem s tam něco jako termální vodu, ale v obchodě jsem nevědela co to je, ale stálo to asi 70 Kč, tak jsem to chtěla zkusit :)

Pak jsme skočili do Albertu pro pití, protože nám z toho jídla vyschlo a po necelé hodině, jsme si zase dali jídlo. Já jsem měla nějaký gyros s hranolkami a přítel nějakou divnou tortilu s hřiby a zelím nebo co to bylo .

Z Palladia jsme se šli podívat na Orloj, protože přítel chtěl vidět ani nevím jak se tomu nadává jestli apoštolové nebo jak... :D

A jelikož jsme byli celkem uvavení, tak jsme šli na vlak a jeli domu. Když jsme došli na vlak tak začalo tak lít že kapky všude bubnovali a ochladilo se.

Pršelo celkem dlouho, ale kousek před MB se to vyjasnilo, i když byli sem tam černé mraky.

I když jsme neprošli celou Prahu, a neviděli jsme památky jako Tančící dům , Petřínskou rozhlednu, Pařížkou ulici , další, tak si myslím, že to nevadí a že tam opět pojedeme :) a Navštívíme další a jiné památky.

Vy kdo jste z Prahy mi napiště co byjsme tam měli příště navštívit..

Byl to pěkný výlet i když s náladovým počasím , tak si myslím, že to stálo za to ;)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama