Pokec s Luxy #1:Nová rubrika, vysvětlení jak to je s blogem ,soutěže....

9. září 2015 v 11:51 | LuxyBeauty |  Pokec s Luxy
Ahoj všem,
jsem tady s novou rubrikou Pokec s Luxy, kde bych si s vámi chtěla tak " pokecat", napsat vám co je nového , co se chystá a jak o je s blogem. Nevím jestli to bude nějak pravidelné, ale když budu mít něco s čím bych se s vámi chtěla podělit tak vám to napíšu v téhle rubrice.

Prvním čím bych chtěla začít je blog. Mě hodně štve a mrzí,že nemám na něj tolik času jako bych chtěla mít. A že nepřidávám články časteji jak bych chtěla ale že jsou jednou za měsíc , nebo 14 dní.
Jak víte s přítelem jsme se odstěhovali do Mladé Boleslavi za prací. Ta práce samotná náročná není, ale asi jsme si ještě nezvykli na ten režim( i když tady jsme už měsíc a něco) , a tak vždy příjdme domů unavení a jsme rádi jak si lehneme a odpočíváme. Proto je to s těmi článkami takové na nic. A navíc máme tady jen jeden notes a taky přítel chce být na něm , sice vždy řekne že na chvíli, ale pak se z toho vyklubou hodiny.....


Snažím se aspoň na Instagram přidávát nějaké fotky. Mám nějaké články napsané, jen mi je chybí je upravit. Spíše jsou to TAGy, ale snažím se vymyslet i nějakou tu recenzi nebo nějaky jiný článek.
Ale řekla jsem si, že si o víkendu vždy dám nějakou tu hodinku na blog napíšu nějaký článek , upravím ho a nastavím si datum vydání, abych na to náhodou nezapoměla.

Další co bych s vámi chtěla probrat a to souvisí i s tím prvním bodem je že bych ráda udělala nějakou tu soutěž. Už mám v hlavě pár nápadu které bych chtěla zrealizovat. Třeba mě napadlo odměnit někoho aktivního, kdo bude komentovat jak články tak i na FB něco a jednou za měíc udělat někomu radost.
Nebo taky na Vánoce bych chtěla udělat nějakou velkou Giveaway. Ale to záleží jen na vás, jestli budete chtít vy a kolik se vás zapojí a kdo bude aktivní. Jako na druhou stranu chápu, že tenhle blog není zrovna něco extra, ale věřte že se snažím zlepšovat i když to chce čas a hlavně podporu. Od vás. Protože ta je impulsem pro další nakopunutí abych se snažila zlepšovat a zlepšovat.

A jelikož se blíží podzim, tak bych chtěla udělat nějaký tutoriál na líčení. Jeden chci oprášit, a dát vám ho tady , a další třeba nafotit. Ale jelikož jsem na ubytovně a tady moc dobré podmínky pro něco takového nejsou( tím myslím světlo, prostor apod..) , tak fotky asi nebudou nic extra.
A když se blíží dva období tvoření tak bych chtěla udělat nějaké DIY články, třeba na nějakou podzimní výzdobu nebo na zimu nebo na ručně vyrobené dárky.

A nakonec bych vás chtěla poprosit jestli nevíte jak se tady dělá něco jako GFC. Prostě sledování kde víte kdo vás sleduje a kolik lidí.
A hlavně prosím o odpověd na to co jsem vám dnes napsala. Chystala jsem se na ten článek už týden ale ani jsem nevěděla co pořádně napsat. Mějte se mnou trpělivost určitě to tady rozjedeme :)

Mějte ěkný zbytek dne :)

Vaše Luxy :*
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama