Praha 2015 #1 část

29. srpna 2015 v 13:22 | LuxyBeauty |  LuxyOnTrip
Ahoj holky,
před 14 dny cca jsme měli prodloužený víkend . Nejdříve jsme chtěli jet domů,ale cesta tam a zpět by nás stála něco kolem 2 litrů, tak jsme si místo toho řekli, že se zajedeme podívat do Prahy.
Byli jsme tam už minulý rok v září na World of Beauty na víkend, a tak jsme si udělali repete.
A tak jsem se rozhodla, že vám zase o tom něco napíšu.
Jelikož to máme z MB asi hoďku a půl cesty vlakem, a doma se nám sedět nechtělo, tak jsme se tam vydali.


Jeli jsme asi něco kolem 8 hodiny ráno. Počasí nám z rána moc nepřálo, bylo zataženo a začlo poprchávat. Ale než jsme dojeli do Prahy, tak svítil Oskar, a bylo zase pěkně.

Po příjezdu do Prahy jsme si to namířili hned na Karlův most. A i přesto, že jsme cestu jakž takž znali, přesto jsme to vzali jinou cestou a delší, takže jsme se sem tam někde ocitli a nevěděli jsme kde, ale nakonec jsme tam zdárně dorazili.
Počasí bylo takové náladové. Chvíli svítilo slunce a tak se zase zatáhlo.
Ale na výhledu nám to rozhodně neubralo. Obloha byla taková všelijaká. Barvy se střídali, někde oranožová, šedá a někde zase černé mraky.
Ale výhledu to přidalo na magičnosti. Ten byl ještě pěknější než minulý rok.

Na mostě opět stáli kreslíři, kteří chtěli za své kresby nehorázné peníze, prodejci různých drobností a pak ti, kteří jen žebrají, klečí na kolenou a myslí si, že jim to pomůže a lidi jim něco dají. Myslím si, že to kazí celkový dojem na pRahu. Jasně v každém městě se tací najdou. Ale i přesto.... práce je všude dost, a pokud chtějí peníze, tak si je mají vydělat né??

Naše kroky pak vedli k hradu. Když už jsme se tam konečně dobelhali, tak se nám naskytl krásný pamoramatický pohled na část Prahy.
Opět jako na mostě byl výhled neskutečný a mraky tomu přidali na dramatičnosti...


Hrad byl tentokrát v rekonstrukcia hradní stráž se přeměnila na vojenskou, která nestála na svém místě, ale hodila po okolí hradu.
Přítel byl celkem zklamaný, že tam nestáli, protože si je chtěl vyfotit . Ale přežil to.
Pak jsme se šli podívat na katedrálu sv víta, ale tam byla frona jako když se otevíral první McDonald :D tak jsme to už na začátku vzdali. Byli jsme tam minulý rok a to nám stačilo.

Tady to rozděím , protože by to bylo na dlouho a všechny fotky by se tady nevešli :)
Pokračování příště....


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama