LuxyInMB| Týden:#3

9. srpna 2015 v 19:18 | LuxyBeauty |  LuxyOnTrip
DÍL: 3
Tento týden bylo nesnesitelé vedro. V práci jsme se potili už od 11. A domů jsme chodili zpocení a unavení. A chodili jsme pořád pod sprchu, protože jinak se to vydržet nedalo.
Bylo to prostě k nesnesení. V noci se nedalo spát a otevírat okno jsem nechtěla, protože ve čtvrtek kolem 1h nám tady lítala můra po pokoji a dělala kravl se žaluziemi. A trvalo nám to dlouho, než jsme jí dostali ven, takže jsme se ani nevyspali. Přes týden jsme nic nedělali jen se chladili ve sprše studenou vodou.

Ale mamka nám poslala přes taťku nějaké jídlo. Mezi nmi byla i medovo citonová Marlenka s limetkou. Celkme netradiční kombinace, ale za to osvěžující a zase to bylo něco jiného.
Přes týden jsme si zašli zase nakoupit jídlo, ale vždy k večeru, jinak se ven ani jít nedalo :D

V pátek šel přítel na noční, protože ho o to náš koordinátor požádal, protože mu vypadl nějaký člověk, a tak jsem tu zůstala na noc sama. To byla první noc co jsem tu spala sama. Jako v baráku plném lidí jsem se celkem bála tady být sama a hlavně spát sama :D


O víkendu přítel prospal pátek a sobotu.
V neděli přítek uvařil super jídlo , tak jsme si dali do nosu no a dnes nám nezbyvá nic jiného než jít zase do práce, tentokrát na noc....

Ale musím vám říct, že tady se teda dějou věci.....

Vaše Luxy :*
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama