LuxyInMB| Týden: #2

7. srpna 2015 v 17:42 | LuxyBeauty |  LuxyOnTrip
DÍL: 2

Druhý týden byl už celkem klidnější, město jsme si jakž takž prošli a to nejdůležitější víme kde je. Na práci jsme po prvním dnu zatím nic extra říct nemohli. A tak jsme byli zvědaví na další týden.
To jsme měli noční. Práce probíhala úplně stejně jako v pátek. Akurát jsme už věděli co a jak.
Nikdy jsem si nemyslela, že bych dělala takovou práci. Jako jasně někdy jsem si řekla co jinéhomi zbývá, ale chtěla jsem jí dělat jako úplně tu poslední práci.
Ta moje práce není zas tak extra těžká. Jak už jsem psala v předešlém článku, tak proste jen nosím věci, které jsou zkontrolované a jdou se balit.


Náš týden vypadal asi nějak takhle. V neděli jsme šli spát aby jsme byli ready na směnu. Vzbudili jsme různě. Někdy v 7 někdy zase v 8. Pak jsme se najedli, udělali jídlo a šli jsme.
Přišli jsme na ubytovnu kolem pul 7 a šli opět spát.
Takže týden probíhal uplně stejně. Sem tam jsme zašli do obchodu pro jídlo nebo něco na chuť.

Blížil se víkend a jelikož byl dlouhý(končili jsme v pátek ráno a šli jsme v ponděli na odpo) , tak jsme přemýsleli co by jsme dělali.

Napadlo nás, že by jsme se mohli jít podívat do Prahy, kde jsme byli minulý rok, a zase si to zopakovat. Přeci jen proč ne, když je Praha asi hodku od MB.

Tak jsme se vydali v sobotu do Prahy. O praze budu ještě dělat samostatný článek :)


Jelikož my chodíme na bus, který nás odváží do práce, tak chodíme přes takové náměstíčko, perčík, kde mají fontánu a lavičky a hřiště pro děti. Nikdy jsem si toho ani tak nevšímala jen jsme si tak šli tou svou cestou, ale v neděli bylo pěkně, tak jsem si tam šla sednout. A pěkné prostředí a ani bych nečekala, že tak bude něco tak fajn a celkem pěkného . Navíc s CAFÉ BAREM :D .
Tak jsme si tam poseděli s přítelem a bylo to fajn. Zase vypnout a jen tak sledovat okolí :)


Takže v tomhle článku není o čem moc vyprávět.

PS: V minulém článku jsem vás vybízela , jestli chcete abych udělal něco jako ASK, takže pokud chcete , tak mi otázky pošlete na email, tady nebo na instagram.
PS2: Chtěla bych zavést takové kecací články, kde bych se s vám chtěla podělit o třeba o to co jsem si koupila, ale na nákupy toho je málo, nebo co jsem si dobrého dala a tak. Takže pokud byste měli zájem tak určitě mi to napište. :)

Vaše Luxy :*
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama