Srpen 2015

Praha 2015 #1 část

29. srpna 2015 v 13:22 | LuxyBeauty |  LuxyOnTrip
Ahoj holky,
před 14 dny cca jsme měli prodloužený víkend . Nejdříve jsme chtěli jet domů,ale cesta tam a zpět by nás stála něco kolem 2 litrů, tak jsme si místo toho řekli, že se zajedeme podívat do Prahy.
Byli jsme tam už minulý rok v září na World of Beauty na víkend, a tak jsme si udělali repete.
A tak jsem se rozhodla, že vám zase o tom něco napíšu.
Jelikož to máme z MB asi hoďku a půl cesty vlakem, a doma se nám sedět nechtělo, tak jsme se tam vydali.

LuxyInMB| Týden:#3

9. srpna 2015 v 19:18 | LuxyBeauty |  LuxyOnTrip
DÍL: 3
Tento týden bylo nesnesitelé vedro. V práci jsme se potili už od 11. A domů jsme chodili zpocení a unavení. A chodili jsme pořád pod sprchu, protože jinak se to vydržet nedalo.
Bylo to prostě k nesnesení. V noci se nedalo spát a otevírat okno jsem nechtěla, protože ve čtvrtek kolem 1h nám tady lítala můra po pokoji a dělala kravl se žaluziemi. A trvalo nám to dlouho, než jsme jí dostali ven, takže jsme se ani nevyspali. Přes týden jsme nic nedělali jen se chladili ve sprše studenou vodou.

Ale mamka nám poslala přes taťku nějaké jídlo. Mezi nmi byla i medovo citonová Marlenka s limetkou. Celkme netradiční kombinace, ale za to osvěžující a zase to bylo něco jiného.
Přes týden jsme si zašli zase nakoupit jídlo, ale vždy k večeru, jinak se ven ani jít nedalo :D

V pátek šel přítel na noční, protože ho o to náš koordinátor požádal, protože mu vypadl nějaký člověk, a tak jsem tu zůstala na noc sama. To byla první noc co jsem tu spala sama. Jako v baráku plném lidí jsem se celkem bála tady být sama a hlavně spát sama :D

LuxyInMB| Týden: #2

7. srpna 2015 v 17:42 | LuxyBeauty |  LuxyOnTrip
DÍL: 2

Druhý týden byl už celkem klidnější, město jsme si jakž takž prošli a to nejdůležitější víme kde je. Na práci jsme po prvním dnu zatím nic extra říct nemohli. A tak jsme byli zvědaví na další týden.
To jsme měli noční. Práce probíhala úplně stejně jako v pátek. Akurát jsme už věděli co a jak.
Nikdy jsem si nemyslela, že bych dělala takovou práci. Jako jasně někdy jsem si řekla co jinéhomi zbývá, ale chtěla jsem jí dělat jako úplně tu poslední práci.
Ta moje práce není zas tak extra těžká. Jak už jsem psala v předešlém článku, tak proste jen nosím věci, které jsou zkontrolované a jdou se balit.

LuxyInMB| Týden:#1

6. srpna 2015 v 18:18 | LuxyBeauty |  LuxyOnTrip
Ahoj holky,
rozhodla jsem se, že budu psát takovou novou rubriku o tom kde jsem, co dělám , co jsem zažila a co se stalo nového.
Bude to takový souhrn všeho, co jsem za ten týden dělala, jedla nebo koupila.
vycházet to bude vždy v neděli a budu se snažit, aby to vychýzelo pravidelně. Zatím ještě nevím jak to pojmu, nazvu a jak to vlastně bude vypadat.
Ale tak snad se vám takové články budou líbit a myslím si, že když to je i Lifestyle blog, tak by tady mohlo být i něco z mého života nemyslíte?
První dva díly budou asi hned po sobě a ty dašlí budou vycházet už v neděli.

DÍL PRVNÍ:
S přítelem jsme se rozhodli, že už je na cačse vypadnout z bytu a jít někam jinam, kde to neznáme a kde budeme poznávat nové místa a lidi.
První nabídka přišla z Mladé Boleslavi. ANO jeli jsme za prací.
Tak jsme hned jeli vlakem. Vstávali jsme celkem brzo něco kolem 2 hodiny a ve 3:45 nám to jelo.

Recenze|Freeman: Maska na spaní

4. srpna 2015 v 15:17 | LuxyBeauty |  Recenze
Ahoj holky,
tak mě tu máte zpět, mám konečně u sobe notes, takže můžou články jen lítat. :D Budu se snažit články nějak pravidelně přidávat takže uvidíme jak to půjde. Nicméně, dnes tu mám menší recenzi na masku od Freeman. Masky od Freemana mám ráda, ale tato mě bohužel neoslovila. O jakou jde?
Já moc masky na pleť nepoužívám, i když bych je měla používat aspoň jednou za týden, tak je použiji tak 1x za 14dní. Nebo méně. Ale snažím se na tom pracovat.
Ale nedávno jsem objevila novou masku od Freemanu. Masky od Freemanu mám ráda. Mají celkem velký výběr a jsou ceklově super.