Víkend ve fotkách| #1

9. června 2015 v 16:05 | LuxyBeauty |  Víkendy ve fotkách
Ahoj holky,
na mé Facebookové stránce můžete najít různé fotky z víkendů a akcí a podobně. Ale jelikož tam někteří nechodí, tak jsem se rozhodla udělat články z mých fotek z víkendů.

V pátek měl brácha den dětí ve školce, tak jsme tam s přítelem šli. Ve školce se konali různé soutěže a když ten daný úkol splnil, dostal na kartičku bod. A když jich měl všech 11, tak dostal diplom a párek na opékání.
Byli tam i zasiči, takže si mohli prohlédnout jejich auta jak z venku , tak i zevnitř. Dále tam pak děcka měli koně, na kterých se mohli svést a skákací hrad.
Prostě takový super den pro děcka.


V sobotu byl klidnější den. Na oběd jsme měli palačinky plněné špenátem a uzeným masem a salátem. Byla to taková rychlovka. Pak jsem se šla na chvíli opalovat , ale jelikož bylo takové vedro, tak se na tom slunku nedalo vydržet. Tak jsem psala chvíli články a večer jsme grilovali.
Měli jsme uzené žebra na grilu, chřest a grilovací párky.
Ještě jsme napouštěli bazén, ale voda byla tak studená, že se v tom nedalo koupat. Pak jsme s přítelem šli ještě na procházku, s Agim a bráchou . A přítel si ještě zašel zacvičit workout.

Konec víkendu, neděle byla pro mě taková odpočinkovější. Tak jako sobota. Bazén byl už napuštěný, voda v něm byl celkem příjemnější a dalo se v ní už koupat.
Jak jinak i dnes jsme grilovali. To děláme každý víkend. Tentokráte jsme měli jen párky, protože jsme byli už ze soboty narvaní až k prasknutí.
Já jsem se šla ještě na chvíli opalovat. No vydržela jsem tam jen pár minut, protože slunce pálilo a já neměla ochranný krém. No i tak ho nepoužívám :D
Pak k večeru jsme se šli s bráchou vyřádit do bazénu.

No snad se vám článek líbil, ještě ho musím trochu vylepšit. A jaký byl váš víkend?
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama