Tip na super filmy Avengers, Fast & Furious

16. května 2015 v 13:55 | LuxyBeauty |  Články
Ahoj holky,
dnes máme krásný den. Teplo, slunce svítí, ale pokud by se vám nechtělo sedět doma a chtěli byste někam vyrazit, tak mám pro vás tip na super filmy , kdyby jste chtěli vyrazit třeba do kina.
Včera jsme se s přítelem dívali na nový díl Avengers: Ae of Ultron a další pokračování super trháku Fast & Furious 7(Rychle a zběsile ). Sice jsme se na to dívali doma na internetu, ale i tak to bylo super.

Avengers: Age of Ultron(Falcon):
je další pokračování(pro mě) nejlepšího filmu loňského roku. Nechci tady dělat žádné spoilery a podobně. Ale něco vám o tom řeknu . " Pokus Tonyho Starka o zahájení dosud nepoužívaného programu, nalezeného pod ruinami invaze rasy Chitaury se zvrtne v něco děsivého. Stará parta superhrdinů musí opět spojit své síly, tentokrát v boji proti Ultronovi. Jejich křehké spojenectví zažije nejednu zatěžkávací zkoušku a snaha zachránit svět je dožene až na hranice možností. Ve filmu se objeví nové postavy jako Scarlet Witch, Quick Silver, Vision nebo táké Baron von Strucker a Thanos." (Zdroj:cs.wikipedia.org/wiki/Avengers: _Age_of_Ultron)

První díl mě úplně nadchl. A ani u druhého dílu to nebylo jinak. Super děj , super zpracování atd, atd.
Film se mi líbil na 100% a kldně bych i za tento film nechala v kině ty peníze. Za mě ho doporučuj všemi deseti.Fast & Furious 7 ( Rychle a zbesile 7)
Film , který je pokračiváním ze série Rychle a Zběsile, která je podle mě nejlepší série s rychlými auty. Hned na úvod vám můžu říct, že tohle je pecka. Jako fakt pecka. Čekala jsem že to bude něco, podle předchozích posledních 2 dílů, které byli naprosto peckovní, tohle předešlo moje očekávání. Do filmu jsem byla úplně zažraná a děj byl super.
Jako na tento film nemůžu říct ani půl slova. Pokud jste na něm nebyli, tak určitě jděte.
"I auta můžou létat. Alespoň pro nesmrtelnou sérii Rychle a zběsile to platí. Její hrdinové už stihli prožít a přežít neuvěřitelné věci, teď však narazí na nepřítele, vedle něhož všichni jejich dosavadní soupeři připomínají bandu dětí z mateřské školky. Statham hraje Deckarda Shawa, živý stroj na zabíjení, který vycvičila elitní vojenská jednotka. Pokud vám příjmení téhle postavy něco připomíná, pak se nepletete. Shawův mladší bratr Owen obtěžoval naše hrdiny v šestém díle tak intenzivně, až ho připravili o život. A rozrušený Shaw starší se rozhodne, že na oplátku připraví o život je a všechny jejich blízké. Bez ohledu na to, jak rychlí či zběsilí budou." (zdroj: http://www.csfd.cz/film/340855-rychle-a-zbesile-7/zajimavosti/?type=film)
Kdybych měla tyto dva filmy srovna, tak podlě mě vede film rychle a zběsile, protože mě více nadchl . A děj byl o něco lepší.
Zajímalo by mě, jestli jste tyyto dva filmy viděli a jaký máte na něj názor, popř, jestli byste na něj šli.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama