TAG|Vzpomínkový TAG

10. května 2015 v 16:12 | LuxyBeauty |  TAG
Ahoj holky,
dnes si zavzpomínáme na dětství , hlavně na to mé, ale budu ráda, když na otázky odpovíte taky.

1. Ve kterém roce jsi se narodila?
Narodila jsem se v roce 1994.

2. Máš nějaké fotky z doby,kdy jsi byla malá?
Ano mám jich pár, sice to nejsou nějak extra pěkné fotky, ale tak koukněte sami :)

3.Na kterých tv programech jsi vyrostla?
Jako každé dítě narozené v té době vyrůstalo na Večerníčku a podobných, tak i já jsem se na takové pohádky dívala. Taky jsem se dívala ja Jetix teď to je Disney Channel. Tam jsem se dívala na Witch, a takové. Však to znáte Já už si ty seriály moc nepamatuju.


4.Čím jsi chtěla být když jsi byla malá a pořád tím chceš být?
No jednou mi mamka vyprávěla, že jsem seděla před naším barákem a prodávala jsem tam květiny. No asi proto jsem šla na zahradnickou školu :D I když si myslím, že to s tím nemělo nic společného. Taky jsem chtěla kreslit a malovat. A teď už nic z toho dělat nechci. Nejvíce mě láka práce s makeupem a taky bytové nebo zahradní desingéřství.

5.Jaké byli tvé oblíbené hračky?
Určitě barbíny, panenky , autíčka, set na ukízení atd.
Podobnou panenku jsem měla i já, která čůrala když jsem si dala vodu :D

6.Jaký nejtrapnější zážitek si pamatuješ?
Žádný takový si nepamatuju. Ale na co si vzpomínám, tak to jsem si vzala starou babiččinu záclonu nebo deku, tu jsem si kolem sebe zavázala a hrála jsem si sama na zahradě že jsem princenzna :D A ještě jsem si u toho zpívala :D Jako v té době mě ani nenapadlo, že mě může někdo sledovat :D Nebo se na mě dívat jak jsem trapná a lítám po zahradě se záclonou :D

7.Přeči něco, co jsi napsala ve školce?
To asi nepřečtu, protože věci ze školky a školy jsem vyhodila. Na co budu schovávat takové krámy :)

8.3 píšničky které jsi milovala , když jsi byla malá?
Jej. Tak to si nevzpomenu ani kdybych chtěla. Ani nevím jaké písničky v té době hrály.

9.Jaký nejsměšnější oblek jsi měla ?
Asi tu záclonu :D

10.Nějaká záhadná příhoda se ti stala ?
Pokud mi pamět slouží, tak žádná taková záhadná příhoda se mi nestala .

11.Jsou nějaké věci, které máš dodnes?
Nemám. Mám jeden polštářek, který jsem dostala k narozeninám když mi bylo nevím 9-10 let? Tak nějak. Ten mám dodnes. Jinak nemám nic.
Bez něj prostě neusnu. Už si hleám náhradu za tento polštářek, protože tento uz má v sobě cucky a už je špinový, i když ho peru často .
12.Něco divného co jsi dělala?
Prý jsem si ráda stříhala nehty :D Sama.

13.Jaký byl svět přetím a jaký teď?
Lepší. Rozhodně lepší. Naše generace vyrostla na hrách venku. Jako hra na zloděje, rodinu, dělání si bukrů doma ze sušáků a dek,jezdili jsme na tábory, tam jsme si užívaly srandu atd.My nebo aspoň já jsme byli pořád venku a pořád jsme něco vyváděli. Dneší děti jen sedí doma dívají se na televizi, hrajou na tabletu nebo na mobilu. My jsme v jejich věku ani nevěděli, že nějaký mobil natož tablet existuje.
Dnešní 6 leté dítě ví jak zapnout ,vypnou pc, jak nainstalovat hru do mobilu , ale neumí číst,psát, poznávat věci kolem sebe. V rodině mám jednoho 6 letého člena, který umí perfektně na mobilu,X-boxu, ale za to neumí číst, ani psát a dokonce ani pořádně mluvit. Takže si troufám říct žedoma za mého mládí byla lepší a jsem ráda za to že jsem jí tak prožila a je škoda, že to dnešní děti nezažijou.

Myslíte si taky že svět kolem nás byl lepší předtím než teď?

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Jan Bačák Jan Bačák | E-mail | 13. července 2016 v 19:55 | Reagovat

Krásný TAG, já jsem tedy o něco starší (v rodném listě mám ještě Československou socialistickou republiku), ale taky souhlasím, že dětství bylo dříve lepší. Jetix si tedy nepamatuji, ale je fakt že jsem se díval, že vysílal od roku 2002 a to jsem byl už puberťák a měl jsem jiné zájmy než koukat na pohádky, jinak já jako malé dítě vyrostl ještě na Kuřátkách a pohádkách v Magionu.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama