TAG|Funny Tag aneb on je ona a ona je on

8. května 2015 v 13:54 | LuxyBeauty |  TAG
Ahoj holky,
dnes jsem se dohodla s přítelem, že si uděláme nějakou srandu. Dlouho jsem ho na to ukecávala jestli by to udělal pro mě a hlavně pro Vás udělat si ze sebe nebo prostě udělat si jen tak nějakou srandu.
Ale nakonec se mi to podařilo , ale napadlo ho to celkem pozdě, kdy už nebylo moc světla a my jsme byli na procházce. Ale tak jsme rychle doběhly domů a začali jsme .
Tak teda o co jde..... jde o to, že já jsem z přítele udělala holku, teda se aspon tak oblíknul a namaloval a já jsem se oblíkla jako chlap.
Já jsem nejdříve nalíčila přítele. Dala jsem mu makeup Rimmel Bb cream , který jsem smíchala s NYC makeupem. Dále jsem mu makeup zapudrovala , dala tvářenku , vykonturovala tváře, ale jen lehce :)
Na oči jsem mu dala stíny od Julie Rosse ( recenze zde ) na celé pohyblivé víčko a trochu tmavě hnědého stínu do ohybu oka a pak linku u řas s linkami v peru od Essence.
Na oblečení měl sukni , tričko z NY a bolerko Amisu nebo Tamisu nebo jak se to píše :) a kabelku.


Potom jsem se odlíčila, jelikož jsem byla předtím nalíčena. A přítel mi jen namaloval vousy a obočí a já jsem si oblíkla jeho tepláky, jelikož rifle jsem měla malé :D trencle, co jsem mu koupila na Vánoce a pak tričko z NY.

Když jsem byli oba připravení tak jsem se fotili.( Fotky na konci). A k tomu jsme si ještě připravili pár otázek.
1)Kdyby jsi byl holkou / klukem, co by jsi jako první udělal/a ?
Já: tak to nevím :D kdybych se probudila, a zjistila , že jsem chlap tak bych se asi zděsila :D , ale potom bych se oblíkla a šla někam na pivo :D
Martin: já bych se asi taky zděsil, v co jsem se to proměnil :D ale kdybych se zklidnil, tak bych si napatlal na ksicht ty kraviny co si dává Niki a pak bych asi šel někam do hospody nebo tak někam. :D

2)Jaké je to pro chlapa být nalíčený?
Martin: je to hnusné :D když mě Niki malovala, tak sem si připadal divně :D a celkem mi to vadilo když jsem to všechno měl na obličeji, ale co bych pro ni neudělal :D

3)Chtěl/a bys být aspon jeden den holkou/klukem?
Já: tak zkusit bych to možná chtěla :D ale nikdy bych si to nepřála :D
Martin: no asi né, ale kdyby se to stalo, tak bych to nějak přežil

4) Co se ti líbí na svojí holce/ klukovi?
Já: tak mě se líbí celý :D jak jinak :) ale hodně se mi líbí jeho řasy má je extrémě dlouhé jak horní tak i dolní řasy. A když sem ho líčila a dávala mu řasenku, tak se mu řasy 2x prodloužili. Ale je fakt, že je moc hodný a podporuje mě ve všem, a já se mu to snažím oplácet :)
Martin: Tak Niki je taky hodá, ale i když mě někdy zlobí :) líbí se mi celá, nevím co jinak bych na ní ještě řekl.

5) Nejhorší vlastnost na tom druhém?
Já: tak nejhorší vlastnost? Ani nevím jestli takovou má :D
Martin: hodně a často se uráží kvůli kravině :D

Tohle byly otázky , které jsem vymýšlela :) a snad se Vám to bude líbít . A nakonec pár fotek :D My jsme se u toho hodně nasmáli, tak doufáme že i Vy se zasmějete :)

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama