Recenze|Swatch a recenze Sephora Chroma Color Eye palette 2-tužky

10. května 2015 v 16:15 | LuxyBeauty |  Recenze
Ahoj holky,
dnes tady mám pro vás další pokračování recenze palety od Sephory. Minule jsem dělala recenzi a swatch na stíny, dnes to budou tužky, které byli v paletce.
Na začátek musím říct, že jsem od těch tužek čekala více. Když stíny byly krásně pigmentované, tak tužky od Sephory by měli být taky.
Ale celkem mě na začátku zklamaly. S některými nešlo vůbec kreslit. Když jsem je ostrouhala, tak pak už to šlo s němi lépe.
V paletce bylo 12 tužek z toho používám jen jednu černou, která je pěkně krémová a dá se s ní kreslit i na víčko.


První 3 tužky:


Další 3:


Další 3:


Poslední 3:

Ostatní tužky jsou celkem dobře pigmentované po ostrouhání, ale tvrdší . S těmi tmavšími se dá lépe pracovat, nejsou tak tvrdé . Zato ty světlé jsou celkem na nic Nejde s nimi nic nakreslit a jsou tvrdé.
Při swatchování se zdají být tuzky krásně pigmentvané, ale na oku žádnou parádu neudělají. Výběr odstínu tužek v paletce je celkem dobrý.
Na oku vydrží tak průměrně. Žádná excelentní výrdž to není a pokud máte citlivá víčka nebo vám často slzí, tak myslím, že to nebude nic pro vás, protože se tužky rychle obtiskou a roztečou na spodní víčko.

Nejvíce z nich používám černou. Je pěkně pigmentovaná a měkká. Nejčastěji s ní dělám linku na horním víčku pod řasami.

Ale myslím že i ostatní tužky stojí za pozornost, i když nejsou tak dobré. A kdyby byli ve voděodolné verzí, tak myslím, že bych si je zamilovala ještě více :)

Máte taky nějaké zkušenosti s těmtito tužkami od Sephory ?

PS:asi někdy v budoucnu bych chtěla už natrvalo změnit název blogu na LuxyBeauty nebo tak nějak . Tak mi napište, jestli by se vám ten název líbil a jestli bych měla blog znovu přejmenovat a vytvořit úpně nový, jelikož se mi už tohle nějak nelíbí a to Luxy Beauty se mi líbí čím dál více.
Takže budu ráda za vaší odezvu :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama