Recenze|Manhattan-Gel Eyeliner-Longlasting

10. května 2015 v 16:06 | LuxyBeauty |  Recenze
Ahoj holky,
jak z mých líčení víte, tak miluji linky. Skoro ke každému líčení si dám linku. Ať už gelovou nebo s tužkou, kterou pak rozmažu.
Ale mým oblíbencem jsou gelové linky. Jelikož se mi s němi dobře pracuje a jsou na nanesení nejjednodušší. Černé linky jsou klasika, ale já jsem chtěla vyzkoušet i nějaké jiné. Tak jsem si pořídila gelové linky od Manhattanu,které patří k těm nejlevnějším. Mám je v hnědém odstínu. Musím říct, že jsem si je kupovala s tím, že to je jen na zkoušku, jak mi budou sedět hnědé linky apod. Nešlo mi o nějakou excelentní výdrž, což se u těch levnějších produktů čekat někdy nedá, ale občas překvapí.


Co slibuje?
Gelové oční linky jsou velmi odolné , krásně přilnou a vydrží na očích celý den. Linky se kterými přežijete párty noc až do rána.

Jak už jsem zmiňovala , tak já jsem si koupila odstín Brown.
Pigmentace linek je dobrá. Sice linky musím na víčko vícenkrát přejet, aby byli více pigmentovanější.
Linky jsou spíše krémovitější a výdrž linek je překvapivě dobrá. Na víčku vydrží pár hodin. Pokud uděláte tlustější linku, tak se trochu obtiskne na horní víčko, pokud je máte spadlé.

Hnědé linky nepůsobí tak tvrdě jako černé, takže třeba pro bledulky bude vhodnější hnědá.
Linky mají v sobě zlatý shimmer až třpytky.

Balení linek je takové klasické. Jako u levných linek. Ale pokud hledáte nějaké levné linky, třeba jen na zkoušku, tak za tu cenu 70 Kč jsou to celkem dobré linky.

Co vy a hnědé linky? Máte je taky rády nebo dáváte přednost těm klasickým černým?
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama