První projížďka na kole v roce 2015

10. května 2015 v 16:16 | LuxyBeauty |  Výlety
hoj holky,
minulý pátek jsme zahájili s přítelem sezónu na kole. A když bylo tak pěkné počasí, tak jsme si řekli, že se zajdeme někde projet.
Trasu jsme hledali celkem dlouho. Nakonec jsme vybrali , že pojedeme na Huklvaldy.
No můžu vá říct, že jsme tam nejeli, ale jeli jsme se projet někde jinde. Jeikož jsem zjistila,že po te dlouhé zimě, se musím zase s kolem seznámit. A proto jsme se jeli jen tak projet a dali jsme si zahřívací "kolečko".Ujeli jsme jen nějakých 15 km a jeli jsme kolem Rychvaldu a Dolní Lutyně. Na Instagram jsem vám dávala fotku a vlastně i tady na blog jsem přidavala článek, kde jsem psala, že nějak nevíme kde máme jezdit. A stále platí, že nám můžete napsat, kde tady na Ostravsku zajet a letos plánujeme hodně cestovat na kole. Takže se pak můžete častěji těšit na články z cest. Ale uvidíme jak nám to bude vše vycházet :)

Počasí nám fajně vyšlo, ale zas takové teplo nebylo. Ale jelo se fajně.
Cesta byla celkem v klidu, i když jsem chvilkami nadávala, že jsem vůbec něco vymýšlela. Nejdříve jsme si zajeli k rybníku, kde jsme se na chvíli zastavili a udělali pár fotek. Z tohoto místa už jsem měla minulý rok pár fotek v některém článku.

Na rybínku plavalo pár labutí. Jedna se na nás asi chtěla podívat, jelikož k nám plavala a jak znám z vlastní zkušenosti, tak s labutí není radno si zahrávat.

Odtud jsme pak jeli kolem rychvaldské pekárny až do Dolní Lutyně kolem vodojemu.
U nás není nic zajímavého. Kromě pár rybníku. Takže není moc o čem psát. Cesta se mi celkem líbila. Byla to taková zahřívačka na další a delší trasy. Jedině co mě štvalo tak , že mě z kola strašně bolí zadek pak. Takže jsem si nemohla ani druhý den na to kolo sednout.
Planuju si koupit tento rok nějaké nové a lepší kolo, ale to se vše uvidí až časem.

Nakonec ještě pár fotek :
A PS: asi ńěkdy v budoucnu bych chtěla už natrvalo změnit název blogu na LuxyBeauty nebo tak nějak . Tak mi napište, jestli by se vám ten název líbil a jestli bych měla blog znovu přejmenovat , jelikož se mi už tohle nějak nelíbí a to Luxy Beauty se mi líbí čím dál více.
Takže budu ráda za vaší odezvu :)

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama