Hlučínská Štěrkovna

8. května 2015 v 20:54 | LuxyBeauty |  Výlety
Ahoj holky,
dnes jsem tady s článkem o Hlučínské Štěrkovně.

Jelikož bylo předminulý týden pěkně a svítilo slunce, tak jsme se vydali k vodě. Tentokrát jsme sebou vzali i psa Luise. Jak už jste mohli přečíst, tak jsme jeli na Štěrkovnu. Vyjeli jsme nějak kolem 1 hodiny.
Jeli jsme z Vítkovic přes Hlučín , kolem Odry a Opavy. Cesta nám trvala něco kolem hodiny a půl, protože jsme měli se sebou psa, tak jsme jeli pomalu. Přítel ho měl na kole v košíku. Tak se díval na cestu.
Když jsme přijeli k vodě, tak jsme hledali nějaké dobré místo, kde bysme si dali kola a deku. Ale nakonec jsme skončili na tom samém místě jako minule. Jedno místo se nám zdálo super, ale vedle byly se psem .Tak tam zase nechtěl být přítel.


Včera jsem byla ve vodě jako první. Po té cestě ze mě lilo , tak jsem se šla rychle ochladit. Když jsem poprvé vlezla do vody, tak byla studená. Ale potom jsem se trochu opláchla a hupsla do vody celá .
Potom jsem vzala do vody psa a šla jsem s ním dále od břehu aby si zaplaval. Pak přišel Martin za námi a tak jsem Luise posílala za ním aby k němu doplaval.
Když si Luis zaplaval, tak jsme ho přivázali ke kole a šli jsme si zaplavat. Chudák chtěl jít za náma, ale nemohl :) Já jsem moc daleko neplavala.
Voda byla příjemná, akurát mě tam štvou ty kameny, které píchají do nohy.
Ale jinak na osvěžení a zaplavání ideální :)
Jen u hlavního vstupu se platí vstupné, tak my jsme jeli zadní cestou.

Takže ten kdo tam ještě nebyl , tak určitě doporučuji zajít :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama