Best of|Březen

10. května 2015 v 16:08 | LuxyBeauty |  Best of
Ahoj holky,
dnešní článek bude o měsíčních oblíbencích . Článek měl být už v neděli, ale nějak jsem to nestihla, tak ho dávám dnes. Ale jinak oblíbenci budou ždy v neděli. Jak jste si mohli všimnoout,tak jsem v lednu anu únoru nedělala oblíbence, takže to můžete brát jako takové shrnutí, protože skoro všechny produkty jsem používala v březnu jsem používala i ty 2 měsíce předtím . Navíc jak jste si mohli všimnout tak je měsíční oblíbenci přejmenovaly na Best of. Důvod? Původní pojmenování už se mi nějak nelíbilo a taky pořadí jsem změnila . :)

1.Produkt oči
Prvním produktem na oči tady mám bázi od W7 Get Set.
Tato báze je super. Pekně zvýrazní barvu stínu. Já jí používám denně a jsem s ní spokojená. Ještě na ní budu dělat recenzi tak si musíte počkat pokud chcete o této bázi vědět více :)


Dalším produktem na oči je řasenka od Miss Sporty.

Obecně řasenky od Miss Sporty mám ráda. Jsou levné a svou službu vykonají dokonale. Já mám celkem malé nároky co se týče řasenek a to objem a hlavně délka, protože miluji nekonečně dlouhé řasy a tato řasenka svů účel splinla na jedničku.
Pro mé řasy má super kartáček a prodlouží a zahustí i ty nejmenší řasy. Více o této řasence si budete moct přečíst v recenzi, kterou chystám :)

Posledním produktem je Diliner od Dermacolu.

Já jsem nikdy neměla v láscetekuté linky. A pokud jsem je měla, tak jsem na ně vždy použila zkosený štěteček, protože s tím štětečekem co byl s těchliknách jsem neuměla pracovat,ale s tímto diplinerem mi to jde skvěle. Má tvdrý hrot a linky nebo ta náplň je tekutá, takže se s němi kreslí jedna báseň. Počkejte si na recenzi :)

2. Produkt tvář
Z produktů na tvář tadymám pár věcí.
Prvním z nich je pečující krém od Ryoru.
Temto krém mám už asi druhé balení . První jsem si koupila na veletrhu v Praze a vydržel mi poměrně dlouho. A ten druhý jsem si koupila nedávno. Je určený na problematickou pleť . Jako ani nevím jestli funguje. Je fajn, je lehký, dobřese vsakuje, dá se použít i pod makeup,, ale nevidím nebo nezpozorovala jsem žádné účinky. Takže nevím no je fajn a aspoň mám pocit že si dávám na pleť neco dobrého.


Dalším produktem je báze pod makeup od Rimmelu Lasting Finish.
Já jsem měla stejnou nebo podobnou bázi ale byla fialová, takže jen asi změnili obal. Nevím. Každopádně tato báze je super. Je krémová, což pro mou pleť je jen výhoda, protože silikonové báze moc ráda nemám.
Posledním produktem je makeup taky od Rimmel Lasting Finish.
Tenhle makeup jsem vyhrála u jedné super blogerky. A poslední asi 2 nebo 3 měsíce ho používám pořád. Je lehký, krytí má střední, dobře se zapracovává a jsem s ním spokojená. Navíc když ho použiju i s tou bázi, tak je to skvělá dvojka.

3.Produkt vlasy
Z produktů na vlasy tady mám jen jeden. A to maska od Elseve.

Jak víte tak já jsem nidky nebyla ten typ co si dává na hlavu všechno možné.Vždy jen šampón nebo lak. Ale tak jsem si řekla, že zkusím projednou nějakou masku na vlasy. Tuhle měli v Tetě tak jse se jí rozhodla vyzkoušet. Jako celkem fajn maska. Já jsem jí používala spíše jako kondicionér.Ale vlasy pěkněvuhladí a jdou pak pěkně rozčesat.

4. Produkt tělo
Tady mám tělové mléko od Nivey Smooth Sensation.
Je to poměrně hutné mléko,takže se pomaleji vsakuje,ale pěkně pokožku zhydratuje. Líbí se mi, že má pumpičku, takže si vypumpuji tolik, koik chci.

5.Produkt rty
Já jsem nikdy nemělamoc v oblibě rtěnky. Nemám ráda ten pocit, že na těch rtech něco mám, ale minulý rok jsem si koupila jednu levnou rtěnku na jeden fotoriál. A tak jsem v poslední době nějak zvykla tu rtěnku používat. Je to rtěnka od Miss Sporty.
V odstínu058 Malaga

6.Oblíbený film
V měsíci březnu jsem často koukala na další pokračování filmu Step Up: All In. Ten film je super. možná asi nejelpší ze všech těch předešlých. Pak taky i na 50 Odstínů šedi jsem se kouka párkrát a posledním filmem na který jsem se hodně často dívala byl Street Dance 2.

7.Nejsledovanější seriál
Začali dávat Upíry a The Originals, takže opět tyhle dva jsem sledovala.

8.Oblíbená písnička
Písničku kterou jsem si často zpívala a poslouchala je od Dj Antoine-Beautiful Lair( zde) , Od Ellie Goudlig-Love me Like you Do(zde). Tohle bylo asi moje nejzpívanější a nejposlouchanější píničky.

A jaké písničky jste poslouchali vy?
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama